Darmowe konto bankowe


4.7647058823529 1 1 1 1 1 Ocena 4.76 (17 Głosów)

Smart Konto

Stosunkowo mało znany bank, jednak Smart Konto to konto osobiste Strona internetowa logowania Smart Bankznajdujące się obecnie w ścisłej czołówce pod względem darmowości. Nie zapłacimy bowiem za prowadzenie konta, krajowe przelewy, korzystanie z karty, wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie czy zlecenia stałe - to wszystko jest darmowe bez żadnych warunków.

Bank Smart na swojej stronie internetowej informuje, iż "Konkurencja opłaca celebrytów. My dajemy konto bez opłat" - trudno się z tym nie zgodzić analizując tabele opłat i prowizji. Jeśli ktoś szuka najtańszego konta bankowego bez żadnych warunków to Bank Smart będzie z pewnością dobrym wyborem.

Zalety:

  • właściwie wszystkie operacje potrzebne dla typowego użytkowania konta są bezwarunkowo darmowe

Wady:

  • wpłaty na konto - możemy je zasilić wyłącznie przez wpłatę z innego konta lub za pośrednictwem poczty lub innych placówek oferujących możliwość dokonywania wpłat

Załóż Smart Konto

 

Smart Biznes Konto

Pod względem opłat, rachunek firmowy proponowany przez Bank Smart jest znakomity. Jako jeden z niewielu banków oferuje bezwarunkowe darmowe prowadzenie konta, ponadto darmowe są przelewy krajowe, ZUS i US, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie; ma on jednak swoje minusy - brak oddziałów oraz wpłatomatów, co utrudnia dość mocno np. wpłatę gotówki na konto bankowe.

Zalety:

  • dużo operacji jest bezwarunkowo darmowych, na tle innych banków zdecydowanie wyróżnia się w tym względzie;

Wady:

  • wpłaty na konto - możemy je zasilić wyłącznie przez wpłatę z innego konta lub za pośrednictwem poczty lub innych placówek oferujących możliwość dokonywania wpłat;
  • wypłaty - wyłącznie poprzez bankomaty;

Załóż Smart Biznes Konto