Darmowe konto bankowe


4.5384615384615 1 1 1 1 1 Ocena 4.54 (13 Głosów)

Konto Osobiste BZ WBK

Bank Zachodni WBK w swojej ofercie dla klientów indywidualnych ma Konto Godne Polecenia. Nazwa nawet całkiem dobrze odzwierciedla rzeczywistość - jest to stosunkowo tanie konto - wszystkie popularne operacje są darmowe, jedynym minusem strona internetowa logowania bz wbkjest opłata za użytkowanie karty w wysokości 7 zł miesięcznie - niestety nie ma możliwości zwolnienia z tej opłaty. Za prowadzenie konta nic nie zapłacimy, podobnie za przelewy i wypłaty z bankomatów w całym kraju oraz zlecenia stałe.

Warto wspomnieć o promocji "Poczuj Energię w koncie 2015! – płać nawet do 10% mniej za prąd przez rok!", która polega na możliwości uzyskania zwrotu kwoty stanowiącej do 10% (maksymalnie 50 zł miesięcznie, przez 12 miesięcy) wartości zrealizowanego przelewu za rachunki za energię elektryczną dla PGE Obrót S.A. Daje to nawet 600 zł w ciągu roku, pod warunkiem iż nasze rachunki za prąd są wysokie.

Warunkiem otrzymania nagrody jest spełnienie w danym miesiącu poniższych warunków:

- zapewnienie wpływu na konto w wysokości co najmniej 1000 zł;
- uregulowanie zobowiązań wynikających z umowy dostarczania energii elektrycznej z PGE w postaci przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty.

Konto Godne Polecenia

Zalety:

  • darmowe konto poza opłatą za kartę płatniczą;
  • zwrot 10% opłat za energię do 600 zł rocznie (promocja "Poczuj Energię w Koncie 2015").

Wady:

  • bezwarunkowa opłata za kartę płatniczą.

Załóż Konto Godne Polecenia