Darmowe konto bankowe


4.5833333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.58 (12 Głosów)

Konto osobiste Inteligo

Inteligo dla klientów fizycznych nieprowadzących działalności proponuje Konto Indywidualne. Jego prowadzenie jest darmowe, tak samo jak przelewy. Warunkowa jest opłata za użytkowanie karty - musimy wydać 100 zł za jej pomocą albo bank obciąży nas opłatą 4 zł. Wypłata z bankomatów Inteligo (PKO) i bankomatów Bz WBK w kraju strona internetowa logowania inteligo(w sumie ponad 4000 bankomatów) jest darmowa, wypłata w pozostałych bankomatach oznacza prowizję 5 zł, natomiast wpłaty są darmowe. Jest to typowe konto osobiste - opłaty są stosunkowo niskie, nie ma też nadzwyczajnych korzyści czy bonusów.

Zalety:

  • spora część operacji potrzebnych przeciętnemu klientowi jest darmowa.

Zalety:

  • warunkowa opłata za kartę.

Załóż Konto indywidualne Inteligo

 

Konto firmowe Inteligo

Konto firmowe Inteligo oznacza bezwzględne zero za prowadzenie konta oraz darmowe wpłaty i wypłaty gotówkowe. Płatne jest z kolei wykonanie przelewu krajowego (przelewy ZUS i US pozostają darmowe). Warunkowa jest opłata za użytkowanie karty - musimy wydać 100 zł za jej pomocą albo bank obciąży nas opłatą 4 zł, podobnie jak w koncie osobistym.

Wypłata z bankomatów banku PKO i bankomatów BZWBK w kraju jest darmowa, wypłata w pozostałych bankomaty to prowizja 5 zł. Wpłata we wpłatomacie też jest zwolniona z opłat, podobnie jak w oddziałach PKO. Jest to jedne z najtańszych kont firmowych, gdyby nie opłata za przelew zewnętrzny mogłoby się bić o pierwsze miejsce w rankingu.

Zalety:

  • brak opłat za prowadzenie;
  • darmowe wpłaty i wypłaty gotówkowe w oddziałach;
  • sporo darmowych bankomatów;

Wady:

  • płatny przelew elixir - 1zł;
  • warunkowa opłata za kartę.

Załóż Konto firmowe Inteligo