Darmowe konto bankowe


4.4166666666667 1 1 1 1 1 Ocena 4.42 (12 Głosów)

Konto osobiste mBank

Z oferty mBanku dla klientów indywidualnych proponujemy wybór eKonta mobilnego. Darmowe jest jego prowadzenie, przelewy, wypłata z 7800 bankomatów w Polsce (sieć Planet Cash, Euronet, BZ WBK, pozostałe bankomaty to prowizja 3%strona internetowa logowania mbank wypłacanej kwoty - min. 5 zł, max. 9 zł). Warunkowo z opłaty jest zwolnione użytkowanie karty - musimy jednak wydać przynajmniej 200 zł tą drogą, aby uniknąć prowizji w wysokości 4 złotych.

Zalety:

  • prawie wszystkie operacje potrzebne dla typowego użytkowania konta są darmowe;
  • możliwość zakupu ubezpieczenia samochodu OC/AC w mBanku w atrakcyjnej cenie.

Wady:

  • warunkowa opłata za kartę.

Załóż eKonto mobilne

 

Konto firmowe mBank

Konto mBiznes Konto Start skierowane jest przede wszystkim do nowych przedsiębiorców (konto jest przeznaczone dla firm które nie działają dłużej niż 12 miesięcy).
Prowadzenie konta jest darmowe, jednak tylko 5 przelewów w miesiącu (poza przelewami do ZUS i US) możemy wykonac bez opłat - każdy kolejny to 1,50 zł. Aby w kolejnym miesiącu ponownie mieć pakiet 5 darmowych przelewów, należy wykonać przelew do US lub ZUS.
Warunkowa jest również opłata za użytkowanie karty - musimy wydać 200 zł za jej pomocą albo bank obciąży nas opłatą 5 zł. Wypłata z bankomatów w kraju (Euronet, Bz WBK oraz Planet Cash) jest darmowa, w przypadku pozostałych bankomatów w Polsce prowizja to 3% (minimum 5 złotych). Darmowa wpłata gotówki możliwa w 950 wpłatomatach oznaczonych logo mBanku oraz w sieci Euronet i Cash Line.

Zalety:

  • darmowe prowadzenie konta;

Wady:

  • drogie przelewy, limit darmowych przelewów;
  • nieco skomplikowane zasady, sporo opłat warunkowych.

Załóż mBiznes Konto Start