Darmowe konto bankowe


4.0909090909091 1 1 1 1 1 Ocena 4.09 (11 Głosów)

Konto bankowe Millennium bank

Millennium Bank dla klientów indywidualnych ma w ofercie Konto 360°. Można powiedzieć, iż jest to klasyczny przykład konta warunkowego - może być darmowe, jednak trzeba spełniać pewne warunki, aby uzyskiwać zwolnienia z opłat. strona internetowa logowania banku millenniumJeśli chodzi o operacje bezwzględnie darmowe, są to między innymi przelewy krajowe, zlecenia stałe, wpłaty i wypłata gotówki w oddziałach banku.

Warunkowa jest opłata za prowadzenie konta, użytkowanie karty oraz wypłatę z bankomatów. Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta (8zł) nastepuje w przypadku minimum 1 000 zł wpływów miesięcznych na konto i 1 płatności kartą do w miesiącu. Jeśli dokonamy przynajmniej 1 transakcji kartą w miesiącu jej użytkowanie wyniesie nas 7 zł, jeśli dodatkowo zapewnimy wpływ 1000 zł miesięcznie, zostaniemy całkowicie zwolnieni z opłaty. Jeśli z kolei nie spełnimy żadnego z tych warunków, bank pobierze opłatę 11 zł.

Wypłaty z bankomatów na całym świecie będą darmowe pod warunkiem 1 transkacji kartą i wpływu 1000 zł (miesięcznie). W innym przypadku za wypłatę zapłacimy za wypłate prowizję 1 zł (Bz WBK i Planet Cash), 5 zł (pozostałe bankomaty w kraju) lub 0 zł (bankomaty Millennium).

Konto 360°

Zalety:

  • możliwość posiadania darmowego konta pod pewnymi warunkami;
  • pierwsze dwa miesiące zwolnienia z warunkowych opłat za kartę i bankomaty.

Wady:

  • dość skomplikowane zasady naliczania opłat i zwolnień z nich;
  • sporo opłat warunkowych.

Załóż Konto 360