Darmowe konto bankowe


4.6 1 1 1 1 1 Ocena 4.60 (15 Głosów)

Konto bankowe T-Mobile

Marka T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank, bo tak brzmi pełna formalna nazwa konta, jest stosunkowo młodym graczem na rynku bankowym. Powstała w wyniku przekształcenia marki Alior Sync (która otrzymała wiele nagród za innowacyjne i darmowe konto) w maju 2014 roku po wykupieniu jej przez sieć telefoniczną T-Mobile. Konto T-Mobile Usługi Bankowe, mimo iż warunki od czasu przejęcia się nieco zmieniły (pogorszyły), zajmuje pierwszą pozycję w naszym rankingu - jest niemal bezwarunkowo darmowe, do tego oferuje atrakcyjne korzyści. strona internetowa logowania t-mobile usługi bankowe

Do ciekawszych bonusów należy zaliczyć oprocentowanie konta 3% (co prawda tylko do 5000 zł i pod warunkiem otrzymania w poprzednim miesiącu wynagrodzenia, emerytury, renty bądź stypendium, jednak zawsze to plus). Wypłaty z bankomatów są darmowe na całym świecie, co więcej 10 przelewów natychmiastowych w miesiącu również jest darmowych. Od czerwca 2015 T-Mobile wprowadza jednak warunkową opłatę za kartę - 6zł; aby jej uniknąć należy wydać nią w miesiącu przynajmniej 200 zł.

Kolejnym plusem, tym razem już tylko dla klientów sieci komórkowej T-Mobile (którzy mają lub wykupią abonament) jest promocja 500 zł zwrotu kwoty zakupów - zwrot wynosi 5% kwot transakcji zrealizowanych kartą debetową MasterCard NFC. Limit zwrotu kwoty zakupów wynosi 50 zł miesięcznie i 500 zł w danym roku kalendarzowym. Warunkiem jego otrzymania jest zasilanie konta kwotą co najmniej 1000 zł miesięcznie. Wpłaty w oddziałach są darmowe, pierwsze trzy w miesiącu we wpłatomatach również.

T-Mobile Usługi Bankowe

Zalety:

  • bezwarunkowe 0 za prowadzenie konta, przelewy (w tym 10 natychmiastowych), bankomaty, wpłaty;
  • oprocentowanie 3% do 5000 zł przy otrzymywaniu wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium;
  • zwrot do 500 zł rocznie za zakupy dla osób mających abonament w sieci komórkowej T-Mobile.

Wady:

  • warunkowa opłata za użytkowanie karty;
  • czwarta i kolejne wpłaty we wpłatomatach kosztują 0,5% wpłacanej kwoty (minimum 1 zł);

Załóż Konto bankowe T-Mobile